Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер тренинги: Тендер по отбору тренеров для проведения тренингов для тренеров (ТДТ) по проведению учебных мероприятий по теме «Ведение случая туберкулеза в соответствии с международными и национальными стандартами и протоколами» для МБФ «Организация оптимальных технологий в сфере здравоохранения», г. Киев Украины

Тендер тренинги: Тендер по отбору тренеров для проведения тренингов для тренеров (ТДТ) по проведению учебных мероприятий по теме «Ведение случая туберкулеза в соответствии с международными и национальными стандартами и протоколами» для МБФ «Организация оптимальных технологий в сфере здравоохранения», г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд «Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров’я»
Контактное лицо Мальчевская Елена
Регион г. Киев
Адрес Київ, вул. Шота Руставелі 25 б.
Телефон/факс 044 288 10 95
E-mail
Предмет закупки Тендер тренинги: Тендер по отбору тренеров для проведения тренингов для тренеров (ТДТ) по проведению учебных мероприятий по теме «Ведение случая туберкулеза в соответствии с международными и национальными стандартами и протоколами» для МБФ «Организация оптимальных технологий в сфере здравоохранения», г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Консалтинговые, тренинговые услуги и обучение  »
Начало тендера 11.06.2014
Срок подачи предложений 20.06.2014 до 11:00
Регион поставки
Текст объявления

Міжнародний благодійний фонд «Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров’я» оголошує відкритий конкурс з відбору тренерів для проведення тренінгів для тренерів (ТДТ) за темою «Ведення випадку туберкульозу відповідно до міжнародних та національних стандартів і протоколів» для викладачів кафедр фтизіатрії вищих медичних навчальних закладів.

1.      Загальна інформація про проект

Міжнародний благодійний фонд «Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров’я» (далі - МБФ) в рамках суб-грантової угоди з основним реципієнтом Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі - Глобальний фонд) – Державною установою «Український Центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» (далі - Центр) виконує Програму «Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні шляхом розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу» за кошти Глобального фонду («Програма»).  МБФ є основним партнером в реалізації стратегії підготовки кадрів в рамках Програми.  Навчальна програма розроблена для переорієнтації системи охорони здоров’я України на застосування сучасних економічно-ефективних методів контролю туберкульозу (ТБ) з використанням комплексного підходу до ведення випадку ТБ.  Навчальна програма МБФ спрямована на:

·         удосконалення знань щодо мети та завдань Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні;

·         удосконалення знань щодо сучасних підходів до забезпечення реалізації стратегії лікування ТБ під безпосереднім наглядом (DOTS) на основі міжнародних стандартів, заснованих на рекомендованій Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) стратегії «Зупинимо туберкульоз» (STOP TB);

·         покращення навичок  практичного застосування алгоритмів для надання високоякісних послуг з контролю ТБ, включаючи лабораторну діагностику туберкульозу, удосконалення методів лікування і моніторингу та оцінки ведення випадку туберкульозу на основі когортного аналізу;

·         підвищення кваліфікації з питань організації лікування під безпосереднім наглядом на стаціонарному та амбулаторному етапі лікування ТБ та ефективного подальшого ведення хворих на туберкульоз.

Зокрема, в рамках Програми передбачається проведення тренінгів для тренерів з питань ведення випадку туберкульозу (ТБ) відповідно до міжнародних та національних стандартів і протоколів, в яких візьмуть участь викладачі кафедр фтизіатрії вищих медичних навчальних закладів, а саме державних та національних медичних університетів, медичних академій післядипломної освіти.

 

2.      Мета та предмет конкурсу

Метою конкурсу є відбір тренерів для проведення тренінгів, що проводитиме МБФ, організатор конкурсу, в період з червня по грудень 2014 р. 

Предметом конкурсу є конкурсна заявка/резюме, яка супроводжується іншими документами, що підтверджують кваліфікацію та тренерський досвід конкурсанта.

 

3.      Вимоги до учасників конкурсу

·         Закінчена вища медична освіта.

·         Наявність вищої або першої кваліфікаційної категорії та/або ступінь кандидата чи доктора медичних наук з фтизіатрії.

·         Наявність сертифікату про те, що спеціаліст пройшов навчання по темі тренінгу (тренінги в міжнародних або національних тренінгових центрах).

·         Наявність сертифікату, що підтверджує участь у тренінгу для тренерів (ТДТ) в якості учасника.

·         Наявність сертифікату, що підтверджує участь у проведенні тренінгу для тренерів (ТДТ) в якості тренера (перевагою є підтвердження кваліфікації тренера за темою тренінгу).

Учасник конкурсу має підтвердити кваліфікацію та відповідність встановленим критеріям відбору тренерів документально (копіями відповідних документів, дипломів, сертифікатів). Додатково можуть бути надані рекомендації та відгуки про роботу в якості тренера. Тренери повинні мати можливість проводити  п’ятиденні тренінги для тренерів з відривом від основної роботи, за необхідності з виїздом в інший регіон України для проведення тренінгу. До участі в конкурсі допускаються особи, що відповідають усім вказаним вимогам.

 

4.      Обсяг робіт

В період з червня по грудень 2014 року згідно з тренінговим планом планується провести два (2) п’ятиденних тренінги для тренерів, в яких візьмуть участь викладачі кафедр фтизіатрії вищих медичних навчальних закладів, а саме державних та національних медичних університетів, медичних академій післядипломної освіти.

Кількість учасників тренінгу – 20 слухачів.  Час проведення – з 9.00 до 18.00 у робочі дні.  Тренінги проводитимуться двома тренерами у команді.

Організатор конкурсу забезпечує матеріально-технічний супровід навчальних тренінгів та надає затверджені тренінгові матеріали, зокрема, програму тренінгу, навчальні модулі, презентації, до- та післятренінгові анкети з оцінки якості знань учасників, анкети оцінки тренінгу тощо.

По завершенню тренінгу не пізніше п’яти (5) робочих днів тренер має подати звіт про проведений тренінг, складений за затвердженим форматом, оригінали до- та післятренінгових анкет та анкет оцінки тренінгу, фінальний список учасників тренінгу, список щоденного відвідування тренінгу за підписами учасників.

 

5.      Оплата послуг

Передбачається фіксована оплата послуг тренера згідно з укладеною угодою між МБФ та тренером, яка сплачується після отримання та затвердження МБФ акту приймання – передачі наданих послуг та звіту про тренінг з додатковою документацією на паперових та електронних носіях.

 

6.      Визначення кандидатів-переможців конкурсу

Для визначення кандидатів-переможців конкурсу буде створено комісію, яка розгляне подані на конкурс документи, та обере переможців, які відповідають встановленим критеріям.

Документи для участі у конкурсі  мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: tenders@oath.org.ua або поштою за адресою: м. Київ, 01033, вул. Шота Руставелі, 25 Б, МБФ «Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров’я». В темі листа, будь ласка, зазначте «Тренер_TOT”.

Кінцевий термін подання заявок/резюме на конкурс – 20 червня 2014 р., 11:00. Заявки, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

_______________________________________________________________________________________

До участі у конкурсі допускаються лише заявки/резюме, які повністю відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданих заявок умовам конкурсу Організатор конкурсу визначає, виходячи з мети та завдань конкурсу. 

Організатор конкурсу подає на затвердження список переможців конкурсу основному реципієнту Глобального фонду – ДУ «Український Центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України»».  Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає. Причини відмови у відборі в якості тренера не повідомляються та не обґрунтовуються.  Після затвердження  Організатор конкурсу укладає угоди з переможцями конкурсу на проведення тренінгів згідно із затвердженим тренінговим планом.

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена невірно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним/нею інформації.

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати.   Бажаємо Вам успіху!

Прикрепленные файлы tenderov.net_5890_1_1569086956.docx
Дополнительная контактная информация Контакти: МБФ «Організація оптимальних технологій в сфері охорони здоров’я» вул. Шота Руставелі, 25 Б м. Київ, 01033 тел./факс: (+380 44) 288 1095 електронна пошта: tenders@oath.org.ua
  • Версия для печати