Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Финансовые услуги (страхование, лизинг, коллектор, брокер, аудит, кредиты, РКО) >> Тендер по выбору страховой компании для оказания услуг по добровольному страхованию имущества (банкоматы и наличные средства в них) на территории Украины

Тендер по выбору страховой компании для оказания услуг по добровольному страхованию имущества (банкоматы и наличные средства в них) на территории Украины

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер по выбору страховой компании для оказания услуг по добровольному страхованию имущества (банкоматы и наличные средства в них) на территории Украины
Разделы (отрасли) Финансовые услуги (страхование, лизинг, коллектор, брокер, аудит, кредиты, РКО)  »
Начало тендера 29.03.2018
Срок подачи предложений 03.04.2018 до 17:00
Регион поставки Винницкая обл., Украина
Волынская обл., Украина
Днепропетровская обл., Украина
Донецкая обл., Украина
Житомирская обл., Украина
Закарпатская обл., Украина
Запорожская обл., Украина
Ивано-Франковская обл., Украина
Киевская обл., Украина
Кировоградская обл., Украина
Луганская обл., Украина
Львовская обл., Украина
Николаевская обл., Украина
Одесская обл., Украина
Полтавская обл., Украина
Ровненская обл., Украина
Сумская обл., Украина
Тернопольская обл., Украина
Харьковская обл., Украина
Херсонская обл., Украина
Хмельницкая обл., Украина
Черкасская обл., Украина
Черниговская обл., Украина
Черновицкая обл., Украина
Текст объявления
Критерії Страхування банкоматів Страхування готівки в банкоматах
Умови страхового захисту
1. Термін дії договору страхування 1 рік
2. Франшиза (вид/розмір) Безумовна, 0%
3. Перелік страхових ризиків  ·  пожежа, вибух, удар блискавки, що викликав пожежу;
·  пошкодження водою або іншими рідинами;
·  стихійні лиха: землетрус зсув, обвал, сходження лавин, осідання, злива (сильний дощ), град (великий град), сильний снігопад, сильний вітер (в т.ч. шквали, смерчі, ураган), селі, паводок, підтоплення (підвищення рівня ґрунтових вод);
·  протиправні дії третіх осіб (крадіжка, грабіж, розбій, хуліганство вандалізм, підпал);
·  наїзд транспортних засобів;
·  стороннього впливу предметів;
·  пошкодження (бою) монітору банкомату та/або захисного скла захисного монітору банкомату (покриття по ризику ПДТО)
4. Формат договору Єдиний договір страхування.
5. Страхова сума Неагрегатна. 
6. Порядок розрахунку страхової суми Встановлюється на рівні дійсної вартості. Дійсна вартість одного банкомату встановлюється на рівні первісної вартості банкомату без вирахування зносу. Встановлюється на рівні дійсної вартості суми максимального завантаження готівки в банкоматах, відповідно до даних Процесингового центру Банку. Дійсна вартість для:
- готівкових коштів в національній валюті України, гривні – визначається їх номінальною вартістю. 
- готівкових коштів в іноземній валюті – визначається за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним Банком України на дату укладення цього Договору.
7. Сплата страхового платежу 1) одноразово;
2) 2 частинами;
3) 4 частинами (поквартально).
8. Охорона банкоматів Договір страхування повинен розповсюджуватись на банкомати незалежно від наявності/відсутності охорони банкомату та незалежно від наявності/відсутності сигналізації на банкоматі та відеонагляду за ним.
9. Територія дії договору страхування Україна, в тому числі Донецька і Луганська області, територія яких підконтрольна українській владі, за виключенням зони проведення антитерористичної операції, зони бойових дій та території АР Крим. В договорі страхування буде вказано адреси розташування кожного банкомату. 
10. Проведення огляду місця події Огляд місця події має бути проведений Страховиком не пізніше 1-го робочого дня з дати повідомлення Страхувальника про настання страхової події. За результатами огляду Страховик складає Акт огляду пошкодженого/знищеного застрахованого майна.
11. Термін прийняття рішення про відшкодування Рішення про виплату страхового відшкодування повинно бути прийнято протягом не більш ніж 10 робочих днів з моменту отримання останнього з необхідних документів. При цьому в договорі страхування має бути чітко визначений перелік документів для врегулювання страхового випадку. Запит щодо надання інших документів (відмінних від тих, що вказані в договорі страхування) повинен бути здійснений офіційним листом із зазначенням обґрунтування такої необхідності. В будь-якому випадку рішення має бути прийнято не пізніше, ніж через 3 календарних місяці з дня подання заяви страхувальником про виникнення страхового випадку (незалежно від встановлення винної особи, наявності кримінального провадження, винесення судового рішення тощо). 
12. Термін сплати страхового відшкодування Страхове відшкодування сплачується потягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття рішення про здійснення виплати страхового відшкодування.
13. Розрахунок страхового відшкодування Визначається без урахування зносу. Визначається на підставі дійсної вартості:
-        - для готівкових коштів в національній валюті України, гривні – визначається їх номінальною вартістю.
-        - готівкових коштів в іноземній валюті – визначається за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним Банком України на дату виникнення страхового випадку.
14. Порядок внесення змін в договорі 1.       При включенні банкоматів до переліку застрахованих та/або збільшенні страхової суми готівкових коштів початком дії страхового покриття щодо визначених об’єктів вважається момент підтвердження в «on-line режимі» відповідним представником Страховика протягом 1-го робочого дня з моменту отримання від Страхувальника електронного запиту про внесення змін в перелік застрахованих банкоматів та готівки в них. Електронне листування приймається як достатній засіб для підготовки проекту додаткового договору до Договору страхування.
2.       При вилученні банкомату з переліку застрахованих та відповідно зменшенні страхової суми готівкових коштів, Банку повертається сума невикористаного страхового платежу без вирахування нормативу на ведення страхової справи.
3.       При достроковому розірванні договору страхування за ініціативи Страхувальника, Страховик повертає частину невикористаного страхового платежу за період, що залишився до закінчення дії договору страхування з урахуванням витрат на ведення справи. Норматив на ведення справи має становити не більше 10%. 
15. Транспортування пошкодженого банкомату Вартість перевезення пошкодженого банкомату до місця ремонту або відділення Банку, що постраждав при страховому випадку включається до страхового відшкодування. 
Додаткові умови:      
16. Супровід діючого договору страхування відповідальним співробітником СК Страхова компанія призначає зі свого штату відповідального співробітника, а також співробітника, що буде заміщувати його, функціонал якого наступний:
-        оперативна взаємодія з відповідальним співробітником Банку;
-        консультація співробітників Банку в разі настання випадку, що може бути визнаним страховим;
-        підготовка пакету документів для врегулювання страхового випадку;
-        повідомлення відповідальному співробітнику Банку про здійснення страхового відшкодування;
-        оформлення додаткових договорів страхування (у разі такої необхідності);
-        протягом 1-го робочого дня з дня запиту відповідального співробітника Банку підтверджує в on-line режимі страхове покриття для відповідного банкомату та грошових коштів в них.
17. Подання інформації про страхові випадки Один раз на тиждень відповідальний працівник СК направляє звіт про страхові випадки, що сталися з банкоматами банку та грошовими коштами в них.  В даному звіті повинна бути вказана наступна інформація:
- дата настання події;
- номер банкомату;
- місцезнаходження банкомату;
- орієнтовна сума страхового відшкодування для відновлення банкомату та/або грошових коштів в них;
- опис пошкоджень;
- статус страхової справи.
18. Цілодобовий асистанс Страховик зобов'язаний мати цілодобову службу підтримки (Assistance service), яка надає послуги правової, організаційної включаючи виїзд експерта (аварійного комісара) на місце події на підставі повідомлення страхувальника (по телефону, електронною поштою, факсом і т.д.)) , і технічної допомоги при врегулюванні страхових подій на місці, де сталася страхова подія, а також врегулювання претензій після страхової події.
19 Термін дії тендерної пропозиції Дана тендерна пропозиція діє протягом 60-ти календарних днів та не може бути змінена. Протягом даного періоду, у випадку визначення СК переможцем тендеру, СК зобов'язується укласти договір страхування  на зазначених умовах протягом 10-ти робочих днів з дати підтвердження про перемогу.
Інформація про предмет страхування*
20 Загальна кількість банкоматів, що перебувають в експлуатації, шт. 172
20.1 в т.ч. внутрішніх, шт. 77
20.2 в т.ч. зовнішніх, шт. 95
21 Загальна вартість банкоматів (загальна страхова сума) 24 288 333,71 грн.
22 Середня вартість одного банкомату, грн. 141 211,24 грн
23 Загальна сума завантаження банкоматів готівкою (загальна страхова сума) 55 440 000 грн.
24 Максимальна сума завантаження готівкою одного банкомату, грн. 2 000 000 грн.
25 Середня сума завантаження готівкою одного банкомату, грн. 323 330 грн.
26 Середньоденний залишок готівки в одному банкоматі, грн. 125 170 грн.
27.1 Кількість банкоматів, розміщених в Донецькій та Луганській обл. 27
27.1.1 В т.ч. внутрішніх, шт.. 6
27.1.2 В т.ч. зовнішніх, шт. 21
28 Загальна  сума завантаження банкоматів готівкою в Донецькій та Луганській обл. 9 700 000 грн.
29 Загальна вартість банкоматів, розміщених в Донецькій та Луганській обл. 3456366.52 грн.
30 Максимальна сума завантаження готівкою одного банкомату  розміщенjuj в Донецькій та Луганській обл., грн. 1 200 грн.

 

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати