Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Туристические услуги (билеты, авиабилеты, железнодорожные билеты, гостиничное обслуживание, мероприятия, события) >> Тендер по выбору поставщика услуг по организации и проведению восьми круглых столов в регионах Украины

Тендер по выбору поставщика услуг по организации и проведению восьми круглых столов в регионах Украины

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер по выбору поставщика услуг по организации и проведению восьми круглых столов в регионах Украины
Разделы (отрасли) Туристические услуги (билеты, авиабилеты, железнодорожные билеты, гостиничное обслуживание, мероприятия, события)  »
Начало тендера 23.05.2018
Срок подачи предложений 28.05.2018 до 23:59
Регион поставки "Регионы Украины"
Текст объявления

Опис очікуваних послуг:

1. Планування проведення, що передбачає планування дат і місць проведення з метою максимального охоплення цільової аудиторії, підготовку проекту програми та тем виступів, підбір спікерів та учасників, мережування в регіонах, запрошення учасників круглих столів, узгодження показників ефективності та напрацювань з керівником проекту.

2. Комунікація та координація зі спікерами, з Міністерством фінансів України щодо програми заходу, учасників, змісту виступів на круглих столах, погодження часу та місця проведення, адаптації матеріалів для регіональних аудиторій.

3. Організація проведення круглих столів, що включає логістичне планування, анонсування, планування та участь у проведенні кампанії з анонсування каналами,  цільове запрошення учасників та медіа, підготовку прес-пакету та додаткових інформаційних матеріалів для учасників, анкетування та контактування з учасниками за підсумками заходу. Окрім того, послуги мають включати покриття вартості оренди зали та кави-паузи під час проведення круглих столів, відшкодування вартості проїзду, проживання та харчування спікерів заходів, а також не передбачати додаткових витрат з боку Замовника.

4. Комунікація з представниками енергетичних компаній та іншими стейхолдерами (університети, органи державної влади, органи місцевого самоврядування та ін.) в регіонах України щодо їх участі в заходах, та координація їх подальшої комунікації з учасниками круглих столів.

5. Участь в круглих столах в якості спікерів (за потреби, серед інших спікерів) з зазначеної тематики, зокрема щодо тематики відкриття енергетичними компаніями даних в рамках звітів, зокрема, таких як звіт про управління та звіт про платежі на користь держави.

6. Підготовка роздаткових та демонстраційних матеріалів для круглих столів, а також адаптація цих матеріалів для публікації та подальшого використання.

7. Підготовку звіту за підсумками проведених заходів, який відповідає проектним вимогам і включає результати опитувань учасників круглих столів, списки реєстрації, фото і описову частину змісту кожного заходу.

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати