Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на закупку услуг по проведению лабораторных исследований методом ПЦР (количественное определение РНК вируса гепатита С методом Real-time) для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины

Тендер на закупку услуг по проведению лабораторных исследований методом ПЦР (количественное определение РНК вируса гепатита С методом Real-time) для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на закупку услуг по проведению лабораторных исследований методом ПЦР (количественное определение РНК вируса гепатита С методом Real-time) для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 16.09.2016
Срок подачи предложений 03.10.2016 до 11:00
Регион поставки
Текст объявления

Шановні Пані та Панове!

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоровя» оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення лабораторних досліджень методом ПЛР:

Кількісне визначення РНК вірусу гепатиту С (методом Real-time).

 

Більш детально з умовами і вимогами тендеру ви зможете ознайомтесь з Тендерної документації, що включає в себе:

а) дане Оголошення,

б) Специфікації (додаються до цього оголошення),

в) проект Договору (додається до цього оголошення).

Під час підготовки вашої тендерної пропозиції прохання дотримуватись наступних інструкцій:

1.  Умови наданих вами комерційних пропозицій мають бути дійсними впродовж не менш ніж 90 днів з дня подачі.

2.  Тарифи повинні бути зазначені у гривні та на умовах, зазначених у Тендерній документації, включно з усіма необхідними податками та зборами. Ціна договору фіксується в гривнях, проте буде зазначений еквівалент гривневої пропозиції у доларах США у перерахунку за курсом НБУ на дату надання пропозиції. Платежі будуть виконані у гривнях України відповідно до офіційного курсу Національного Банку України на день виставлення рахунку.

3.  Вимоги до послуг і умови оплати визначені у Тендерній документації.

4.  Кінцевий термін надання пропозицій – 03 жовтня 2016 року об 11:00 (UTC +03). Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

5.  Дата публічного розкриття конвертів відбудеться 03 жовтня 2016 року об 11:00 (UTC +03) за адресою, зазначеною нижче. Всі учасники, які надали свої пропозиції для даного тендеру, автоматично запрошуються взяти участь у процедурі публічного розкриття конвертів.

6.  Пропозиції, надані у відповідності до вимог цього оголошення і Тендерної документації, оцінюватимуться виходячи з параметрів, зазначених у специфікації.

7.  Переможця тендеру буде обрано на засіданні Тендерного комітету не пізніше 13 жовтня 2016 року. Протягом не пізніше 3 робочих днів після засідання Альянс оприлюднить рішення Комітету.

 

Комерційні пропозиції слід доставляти особисто або надсилати звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

МБФ «Альянс громадського здоров’я»
вул. Ділова, б. 5, корпус 10-А, 8 поверх, 03680 Київ Україна
Тел. (+380 44) 490-5485, вн. 260
до уваги Ковальова Едуарда

Увага! На конверті обов’язково зазначте наступне, вміщене в жирну рамку:

«Не розкривати до 03 жовтня 2016 року об 11:00. До уваги Ковальова Едуарда»

8.  У якості організатора тендеру Альянс залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям згідно із вимогами, визначеними організатором тендеру в Тендерній документації.

9.  На етапі оцінки пропозицій Альянс залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації та власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру конкурсу і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому Альянс не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

10.     Альянс зобов'язаний повідомити про причини відхилення всіх конкурсних заявок за умови надходження письмового запиту від Учасника тендеру.

11.     Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися організатору тендеру виключно електронною поштою на адресу kovalev@aph.org.ua (до уваги Ковальова Едуарда).

Просимо звернути увагу, що згідно процедур проведення тендерів 27.09.2016 року 16:00 - останній термін, коли ви зможете поставити Альянсу свої запитання стосовно цього тендеру.

12.     Будь ласка, сповістіть про  отримання цього оголошення.

Відповіді на питання, отримані від будь-якого з потенційних учасників, будуть обов’язково відправлені всім організаціям, що підтвердили електронною поштою одержання даного оголошення.

Прикрепленные файлы tenderov.net_10538_1_1558579886.docx
Дополнительная контактная информация Телефон/факс (044)4905485 kovalev@aph.org.ua
  • Версия для печати