Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Легкая промышленность (спецодежда, спецобувь, текстиль, пошив) >> Тендер на закупку текстильной продукции (одеяла байковые, одеяла полушерстяные, ватный матрас, водонепроницаемый прорезиненный наматрасник, подушки) для БО "БФ "АДРА в Украине", г. Мариуполь Донецкая область Украины

Тендер на закупку текстильной продукции (одеяла байковые, одеяла полушерстяные, ватный матрас, водонепроницаемый прорезиненный наматрасник, подушки) для БО "БФ "АДРА в Украине", г. Мариуполь Донецкая область Украины

Заказчик
Наименование компании БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» (БО "БФ "АДРА в Украине")
Контактное лицо Ахбаш Олена Сергіївна
Регион г. Киев
Адрес 02140, м.Київ, вул.Лариси Руденко, 3
Телефон/факс 380982166944
E-mail
Предмет закупки Тендер на закупку текстильной продукции (одеяла байковые, одеяла полушерстяные, ватный матрас, водонепроницаемый прорезиненный наматрасник, подушки) для БО "БФ "АДРА в Украине", г. Мариуполь Донецкая область Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Легкая промышленность (спецодежда, спецобувь, текстиль, пошив)  »
Товары и услуги другие  »
Начало тендера 07.11.2018
Срок подачи предложений 16.11.2018 до 12:00
Регион поставки Донецкая обл., Украина
Срок поставки до 30.11.2018
Текст объявления

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» ідентифікаційний код ЄДРПОУ 39758307, місцезнаходження якої: м. Київ, вул. Л.Руденко, буд. 3, 02140, Україна; отримала грант від MEDEVAC ProgramCzechRepublic для реалізації проекту гуманітарної допомоги під назвою: «Вдосконалення загальних умов в медичних установах та пряма допомога постраждалому населенню».

 

На цій підставі благодійна організація ADRA Ukraine оголошує тендер АДРА-06.11-2018 на визначення постачальника матеріалів в рамках проекту «Вдосконалення загальних умов в медичних установах та пряма допомога постраждалому населенню».

№ п/п

Найменування товару

Кількість

Одиниця

Ціна од./грн. з ПДВ

Загальна вартість, грн. з ПДВ

1

Ковдра байкова. Розмір: 205х140 см. Матеріал - 100% бавовна. Краї окантовані.

30

шт

 

 

2

Ковдра напіввовняна. Розмір: 215х155 см. Матеріал - 50% вовна, 50% бавовна. Краї окантовані.

138

шт

 

 

3

Ковдра напіввовняна. Розмір: 205х140 см. Матеріал - 50% вовна, 50% бавовна. Краї окантовані

582

шт

 

 

4

Ватний матрац. Форма матраца: прямокутна. Форма матраца: безпружинна. Розмір матраца: 80х190 см. Висота: 7 см. Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце: 100 кг. Тип чохла: Тік.

385

шт

 

 

5

Ватний матрац. Форма матраца: прямокутна. Форма матраца: безпружинна. Розмір матраца: 90х190 см. Висота: 7 см. Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце: 100 кг. Тип чохла: Тік.

315

шт

 

 

6

Непромокаючий прогумований наматрацник для використання в медичних установах на ватяні матраци. Лицьова сторона: поліестер. Стійкий до дезінфекційної обробки. Тип виконання: чохол (повністю закриває матрац, застібається на блискавці). Розмір 80х190 см.

192

шт

 

 

7

Непромокаючийпрогумований наматрацник для використання в медичних установах на ватяні матраци. Лицьова сторона: поліестер. Стійкий до дезінфекційної обробки. Тип виконання: чохол (повністю закриває матрац, застібається на блискавці). Розмір 90х190 см.

158

шт

 

 

8

Подушка 60х60 см. Наповнювач: 50% пух, 50% пір’я. Матеріал чохла - бавовна.

605

шт

 

 

9

Подушка 70х70 см. Наповнювач: 50% пух, 50% пір’я. Матеріал чохла - бавовна.

667

шт

 

 

 

ВСЬОГО:

 

 

 

 

 

 

Умови проведення тендеру:
1. В тендері розглядаються пропозиції на постачання обладнання, згідно Специфікації
2. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцять) календарних днів з дня їх подачі.
3. Ціни мають бути зазначені в гривнях з урахуванням ПДВ, якщо передбачено.
4. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, страхування товару, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат.
5. Умови постачання, об’єм та  оплата товару  здійснюються відповідно до умов Договору. Термін постачання, кількість, номенклатура товару, визначаються окремо для кожної партії товару, за вказаною адресою: м. Маріуполь, Донецької обл., вул.Гавань Шмідта, 6 (Склади Дока).

 

Вимоги до матеріалів:
- вся продукція повинна бути новою і такою, що не була у використанні.
- товар повинен бути виготовлений з натуральної та високоякісної сировини, без усяких добавок та примісив за діючими стандартами, які встановлюються законодавством України. Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості, які встановлено нормативно-правовими актами України.
- якість товару при поставці повинна бути підтверджена сертифікатами якості та/або паспортом виробника.
- тканина повинна витримувати часте прання. Стійкість пофарбування до прасування. Тканина, що використовується для пошиття повинна відповідати нормам за санітарно-хімічним показникам.
- тканина має бути: гігроскопічна, повітропроникна, пофарбована гіпоалергенними барвниками, м’яка, приємна на дотик, стійкість забарвлення  повинна відповідати групам «міцна» (щільна) і «особливо міцна» ДСТУ ГОСТ 29298:2008, повинна мати хорошу теплоізоляцію.
- виріб має бути цільнокроєний, без надставок, без швів посередині; обробка запошивочним швом, кінцівки строчок повинні бути міцно закріплені; строчки виробів повинні бути рівними, без пропусків стібків, обривів ниток та просічки матеріалу. Ширина швів повинна бути від 0,5 до 1,5 см. Колір швейних ниток, оздоблювальних і допоміжних матеріалів, які застосовуються для виготовлення виробів, повинні відповідати кольору основного матеріалу.
- на маркуванні товару має стояти адреса, телефон, торгівельний знак виробника, склад тканини, умови експлуатації та догляду (можуть бути зазначені символами), дата виготовлення.
- гарантія якості діє протягом строку, встановленою виробником товару та вказаної на упаковці товару.
- товар повинен передаватись в неушкодженій упаковці, яка відповідає характеру, забезпечує цілісність товару та збереженню його якості під час транспортування.

 

Перелік документів та кваліфікаційні вимоги до учасників:
Учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати перелік документів, які підтвердять наступні кваліфікаційні критерії та інші вимоги Замовника, а саме:
1. Належним чином заповнена та підписана Тендерна форма;
2. Цінова пропозиція;
3. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
4. Підтвердження виду діяльності (Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
5. Підприємство повинно бути зареєстровано не менше 3 років;
6. Відсутність податкового боргу (згідно офіційних даних ДФС);
7. Відсутність збитків і наявність прибутку за останні 3 роки (баланс, фінансовий звіт);
8. Не повинно бути судових проваджень;
9. Наявність рекомендаційних листів по схожим видам поставок.

Прикрепленные файлы tenderov.net_14486_1_1561400613.pdf
tenderov.net_14486_2_1561400613.docx
tenderov.net_14486_3_1561400613.pdf
tenderov.net_14486_4_1561400613.doc
Дополнительная контактная информация Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: tender@adra.ua, або за телефоном +38098-877-07-73 (тендерний спеціаліст), +38 097-782-43-39 (інженер).
  • Версия для печати