Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Консалтинговые, тренинговые услуги и обучение >> Тендер на закупку консультаций по переходу на международных стандартов финансовой отчетности (диагностика, методология перехода на МСФО, учётная политика), г. Киев Украины

Тендер на закупку консультаций по переходу на международных стандартов финансовой отчетности (диагностика, методология перехода на МСФО, учётная политика), г. Киев Украины

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на закупку консультаций по переходу на международных стандартов финансовой отчетности (диагностика, методология перехода на МСФО, учётная политика), г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Консалтинговые, тренинговые услуги и обучение  »
Товары и услуги другие  »
Финансовые услуги (страхование, лизинг, коллектор, брокер, аудит, кредиты, РКО)  »
Начало тендера 26.04.2018
Срок подачи предложений 18.05.2018 до 18:00
Регион поставки
Текст объявления

Етап 1

(строк виконання 3 тижні згідно з графіком, що погоджено обома Сторонами)

Діагностика

 • Аналіз рахунків Замовника з точки зору повноти і розуміння типових коригувань по переходу від звітності згідно з Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку (надалі ПСБО) [АВА1]  до звітності згідно з МСФЗ, які можуть  бути потрібні.
 • Аналіз застосування виключень, що можна припустити згідно з МСФЗ 1 «Перше застосування МСФЗ».
 • Діагностика податкових ризиків, що можуть виникнути у зв’язку з коригуваннями, які є необхідними для підготування МСФЗ, вплив МСФЗ коригувань на базу оподаткування.
 • Провести детальний аналіз активів, капіталу та зобов’язань на предмет відповідності застосовуваних підходів до їх оцінки та визнання у відповідності з вимогами МСФЗ.
 • Підготувати аналітичну інформацію по рахункам бухгалтерського обліку у розрізі окремих об’єктів, інформація по яким належить трансформації у зв’язку з невідповідністю вимог ПСБО вимогам МСФЗ відносно їх визнання і оцінки.
 • Аналіз коригувань, що складені Замовником, відомостей, інформації для переходу від ПСБО до МСФЗ

Етап 2

(строк виконання 6 тижнів згідно з узгодженим графіком, що погоджено обома Сторонами)

Методологія переходу на МСФЗ

 • Перегляд, аналіз і надання рекомендацій відносно методології МСФЗ коригувань, що складені Замовником (моделей, шаблонів розрахунків, що є необхідними для підготування МСФЗ звітності).
 • Аналіз і надання рекомендацій щодо поліпшення (у разі необхідності) документообігу, який буде застосований під час підготування фінансової  звітності згідно з МСФЗ.
 • Аналіз розрахунків МСФЗ коригувань, що складені Замовником за 1 (перше) півріччя 2018 року на предмет відповідності розробленій методології.

Етап 3

(строк виконання 6 тижнів паралельно с етапом 2 згідно з графіком, що погоджено обома Сторонами)

Облікова політика

 • Аналіз існуючої облікової політики за ПСБО
 • Аналіз податкових аспектів облікової політики по МСФЗ (як то: прийнятність для декларування податку на прибуток методів амортизації, що обрані Замовником, оцінки необоротних активів, товарів, податкові аспекти резервів та забезпечень тощо)
 • Консультаційна підтримка в процесі написання повної детальної вичерпної облікової політики за МСФЗ для Замовника.
 • Методологічна постановка завдання по внесенню необхідних змін в облікову систему і для цілей підготовки МСФ звітності (наприклад, для підготовки розкриття фінансової звітності).

 

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
 • Версия для печати