Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на закупку быстрых тестов для диагностики вирусного гепатита В HBsAg для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины

Тендер на закупку быстрых тестов для диагностики вирусного гепатита В HBsAg для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на закупку быстрых тестов для диагностики вирусного гепатита В HBsAg для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 16.09.2016
Срок подачи предложений 21.09.2016 до 10:00
Регион поставки
Текст объявления

Шановні пані та панове,

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс на визначення постачальника наступних товарів:

 

Лот 1. Швидкі тести для діагностики вірусного гепатиту В HBsAg.

 

Будь ласка, ознайомтесь з конкурсною документацією, що прикладена до цього повідомлення і включає в себе:

а) це Повідомлення (тендерні інструкції),

б) Специфікацію на товари,

в) Проекти договорів.

Під час підготовки пропозиції, прохання дотримуватись наступних Конкурсних інструкцій:

1.  Умови поданих учасниками комерційних пропозицій мають бути діючими впродовж не менш ніж 90 днів з дня подачі.

2.  Ціни повинні бути зазначені у відповідній валюті та на умовах поставки, визначених у специфікації, включаючи всі необхідні податки та збори.

3.  Вимоги до товарів, строки поставки та умови оплати визначені відповідними прикладеними документами.

4.  Кінцевий термін надання пропозицій – 21 вересня 2016 року 11:00 (GMT +03). Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів наведених у пункті 12. Специфікації

Як очікується, переможця конкурсу буде обрано на засіданні конкурсного комітету не пізніше 30 жовтня 2016 року. Протягом 5 робочих днів після засідання Альянс оприлюднить рішення Комітету та повідомить переможців конкурсу про його результати. За умови проведення валідації цей термін може бути подовжено, у цьому випадку Альянс проінформує усіх учасників, які надали пропозиції до участі в конкурсі, щодо нових строків.

5.  Комерційні пропозиції слід доставляти особисто або надсилати звичайною, електронною чи кур’єрською поштою на адресу:

МБФ " Альянс громадського здоров’я "
вул. Ділова,5, корпус 10А, 8 поверх, 03680 Київ, Україна
Тел. (+380 44) 490-5485

Kovalev@aph.org.ua
до уваги Ковальова Едуарда

Увага! На конверті обов’язково зазначте наступне, вміщене в жирну рамку: «Не розкривати до 21 вересня 2016 року 11:00. До уваги Ковальова Едуарда»

6.  У якості організатора конкурсу Альянс залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям згідно із вимогами, визначеними організатором конкурсу у Конкурсній документації.

7.  На етапі оцінки пропозицій Альянс залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру конкурсу і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому Альянс не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

8.  Альянс зобов'язаний повідомити про причини відхилення всіх заявок за умови надходження письмового запиту від учасника.

9.  Будь-які запитання стосовно цього конкурсу мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою на наступну адресу: kovalev@aph.org.ua (до уваги Ковальова Едуарда).

Просимо звернути увагу на те, що згідно процедур проведення конкурсів 16.09.2016 року 16:00 - останній термін, коли ви зможете поставити Альянсу свої запитання стосовно цього тендеру.

 

Будь ласка, сповістіть про  отримання цього оголошення.

Відповіді на питання, представлених потенційними учасниками торгів і будь-які уточнення будуть відправлені для організацій, які підтвердили одержання даного оголошення по електронній пошті.

 

5 Dilova St., build 10A, 9th floor, 03680 Kyiv, Ukraine
Tel.: (+380 44) 490-5485
Fax: (+380 44) 490-5489

Прикрепленные файлы tenderov.net_10539_1_1558580509.docx
Дополнительная контактная информация Ковальова Едуарда kovalev@aph.org.ua
  • Версия для печати