Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на закупку безопасных трехкомпонентных шприцов одноразового использования, что саморазрушаются для МБФ "Альянс общественного здоровья", с. Петровское Киево-Святошинский район Киевской области Украины

Тендер на закупку безопасных трехкомпонентных шприцов одноразового использования, что саморазрушаются для МБФ "Альянс общественного здоровья", с. Петровское Киево-Святошинский район Киевской области Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на закупку безопасных трехкомпонентных шприцов одноразового использования, что саморазрушаются для МБФ "Альянс общественного здоровья", с. Петровское Киево-Святошинский район Киевской области Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 18.04.2018
Срок подачи предложений 10.05.2018 до 11:00
Регион поставки Киевская обл., Украина
Текст объявления
 1. Опис товару.

2.1. Опис товару.

Лот №

Назва та об’єм шприца

Розмір голки, мм (орієнтовно)

1

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 3 мл

23G; 0,6 x 30 мм

2

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 5 мл

22G; 0,7 x 40 мм

3

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 10 мл

21G; 0,8 x 40 мм

 1. Шприц повинен бути призначений тільки для одноразового використання.
 2. Шприц повинен бути оснащений спеціальним пристроєм усередині циліндра, який після введення ін'єкції зв'язує поршень з голкотримачем та зі зворотним ходом поршня голкотримач разом з голкою втягується всередину циліндра. Після закінчення введення, голкотримач повинен зчіплюватися з поршнем і блокуватися. Після введення ін'єкції голкотримач разом з голкою зворотним рухом поршня втягується всередину порожнього циліндра. На останньому етапі, поршень відламується від голкотримача, залишаючи голку, захищену стінками циліндра, яка відразу ж утилізується.
 3. Учасник може також запропонувати інші опції, які забезпечать саморуйнування шприців та виключення можливості інфікування.
 4. Шприц повинен мати позначення (маркування), що він є безпечним та таким, що саморуйнується.
 5. Вироби медичного призначення повинні бути дозволені для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства України.
 6. Виробництво медичних виробів повинно бути атестовано відповідно до стандартів ISO 13485: 2003.

 

 1. Спеціальні вимоги:

 

 1. Шприц повинен складатися з: прозорого циліндра з замком і поршня, гумової манжети на поршні для забезпечення плавності введення лікарських засобів без ривків, а також ін'єкційної голки, яка надіта на шприц.
 2. Шприц повинен мати нерозбірну конструкцію з захисним пристроєм, після введення лікарського засобу повинен спрацьовувати втягуючий механізм, який при спробі повторного використання затягує ін'єкційну голку в колбу шприца (руйнує шприц), що робить неможливим його подальше використання.
 3. Голка повинна бути виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі, бажано мати силіконізоване покриття з тригранним заточуванням. Плунжер повинен розміщений таким чином, що його можна плавно і вільно рухати. Ущільнена манжета повинна бути виготовлена з матеріалу, який не містить латекс (не викликає алергічних реакцій), бажано з трьома кільцями контакту з внутрішньою поверхнею циліндра.
 4. Циліндр шприца повинен бути прозорим, на внутрішній частині циліндра повинно бути стопорне кільце, яке перешкоджає випаданню поршня.

 

 1. Упаковка. Маркування.

 

 1. Шприці повинні бути упаковані разом з голками в стрічки.

На кожній стрічці має бути наступна інформація  українською мовою:

 • назва виробника;
 • номер партії;
 • місяць та рік закінчення терміну придатності

 

 1. Стрічки пакуються в коробки (кратністю орієнтовно 100 шт.), на яких вказується:
 • назва виробника;
 • назва виробу;
 • кількість виробів;
 • номер партії.

 

 1. При постачанні на коробки з ін’єкційними шприцами повинні бути нанесені надписи (шляхом наклеювання стікерів або друку) за оригінал-макетом, наведеним у Додатку №5 до цієї Специфікації.

 

 

 1. Кількість товару, що необхідно закупити. Умови поставки і оплати.
  1. Кількість закупівлі, умови поставки і оплати:

№ Лоту

Назва товару

Кількість

1

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 3 мл

92 600

2

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 5 мл

71 100

3

Шприц одноразовий, трикомпонентний, з голкою 10 мл

12 400

Вищезазначені кількості будуть скореговані в бік збільшення до кількості повних коробів шприців.

4.2. Альянс залишає за собою право збільшити або зменшити кількість товару, що закуповується, залишаючись при цьому у межах +/- 20% від загальної вартості такого товару.

4.3. Умови поставки:

 1. Ціни повинні бути надані у відповідності до ІНКОТЕРМС 2010 на умовах DAР Київська область с. Петрівське (склад) у доларах США, враховуючи всі податки та збори, але без ПДВ в Україні.

 

Прикрепленные файлы tenderov.net_14144_1_1575611924.zip
Дополнительная контактная информация Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою на наступну адресу: kovalev@aph.org.ua (до уваги Ковальова Едуарда). Просимо звернути увагу на те, що згідно процедур проведення тендерів 02.05.2018 року 16:00 - останній термін, коли ви зможете поставити Альянсу свої запитання стосовно цього тендеру.
 • Версия для печати