Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Строительство (строительство, работы, материалы, проектирование, электромонтаж, СМР) >> Тендер на текущий ремонт санузлов, кухни и посудомоечных зон в детских садах и школах в рамках проекта "Совершенствование условий в децентрализованной системы водоснабжения Донецкой области"

Тендер на текущий ремонт санузлов, кухни и посудомоечных зон в детских садах и школах в рамках проекта "Совершенствование условий в децентрализованной системы водоснабжения Донецкой области"

Заказчик
Наименование компании БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «АДВЕНТИСТСЬКЕ АГЕНТСТВО ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» (БО "БФ "АДРА в Украине")
Контактное лицо Ахбаш Олена Сергіївна
Регион г. Киев
Адрес 02140, м.Київ, вул.Лариси Руденко, 3
Телефон/факс 380982166944
E-mail
Предмет закупки Тендер на текущий ремонт санузлов, кухни и посудомоечных зон в детских садах и школах в рамках проекта "Совершенствование условий в децентрализованной системы водоснабжения Донецкой области"
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Строительство (строительство, работы, материалы, проектирование, электромонтаж, СМР)  »
Начало тендера 26.09.2018
Срок подачи предложений 12.10.2018 до 12:00
Регион поставки Донецкая обл., Украина
Срок поставки до 28.02.2019
Текст объявления

Поточний ремонт санвузлів, кухні та посудомийних зон у дитячих садках та школах у Волноваському, Нікольському та Мар'їнському районах Донецької області   в рамках проекту: «Вдосконалення умов у децентралілізованій системі водопостачання у Волноваському, Нікольскому, Мар’їнському та Мангушському районах Донецької області».

 

ЛОТ 1 Ремонт санвузлів, кухні та посудомийних зон у дитячих садках та школах Мар’їнського р-ну (с. Максимільянівка ДНЗ, с. Максимільянівка ЗОШ, м.Мар’їнка ЗОШ, с. Новомихайлівка ЗОШ, с. Степне ЗОШ). 

ЛОТ 2 Ремонт санвузлів у дитячих садках та школах Волновахский р-н (с.Гранітне ЗОШ, с.Кам’янка ЗОШ, с. Миколаївка ЗОШ, с. Прохорівка ЗОШ, с. Старогнатівка ЗОШ та Нікольський р-н (с. Асланове  КЗ "Асланівський ясла-садок").

 

Умови проведення тендеру:

1. В тендері розглядаються пропозиції на виконання робіт, згідно дефектних актів (у разі виявлення додаткових робіт, не зазначених у дефектних актах, перелік і сума оформлюється окремо доповненням до кожного дефектного акту).

2. Учасник в обов’язковому порядку, перед тим, як взяти участь у закупівлі, здійснює виїзд на об’єкт Замовника, виконує: проведення замірів, визначення обсягу, виду та етапів виконання необхідних робіт, та погодження з адміністрацією Закладу (за власноручним підписом уповноваженої особи адміністрації Закладу та/або керівника Закладу із зазначенням дати створення Протоколу ознайомлення з об’єктом).

3. Учасник включає в ціну Послуг усі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені для якісного та вчасного надання Послуг.

4. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцять) календарних днів з дня їх подачі.

5. У вартість входять всі витрати на виконання робіт та придбанням матеріалів з їх доставкою до локації.

 

Якісні та технічні вимоги до Послуг та матеріалів.

1. Якість Послуг повинна відповідати вимогам чинних в Україні Державних Будівельних Норм, Закону України «Про будівельні норми» від 05.11.2009 № 1704-VI, та інших нормативно-правових актів, які регулюють якісні та технічні вимоги щодо надання послуг з поточного ремонту.

2. Гарантійний строк експлуатації Об'єкта встановлюється відповідно до вимог ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 № 174 (v0174241-00), але не менше 2 років від дня його прийняття Замовником (підписання акту виконаних робіт).

3. Якість Послуг повинна відповідати вимогам чинних в Україні Державних Будівельних Норм, Закону України «Про будівельні норми» від 05.11.2009 № 1704-VI, та інших нормативно-правових актів, які регулюють якісні та технічні вимоги щодо виконання робіт з поточного ремонту.

4. Матеріали повинні відповідати вимогам екологічної та пожежної безпеки

6. Всі матеріали виконавця та обладнання повинні мати Сертифікати якості та відповідності.

7. Вартість матеріалів узгоджується технічними фахівцями замовника.

 

Перелік документів та кваліфікаційні вимоги до учасників:

Учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати перелік документів, які підтвердять наступні кваліфікаційні критерії та інші вимоги Замовника, а саме:

1. Належним чином заповнена та підписана Тендерна форма.

2. Цінова пропозиція.

3. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або Виписка з державного реєстру.

4. Копія Свідоцтва платника ПДВ / Свідоцтво платника податків, якщо передбачено.

5. Підтвердження виду діяльності (Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

6. Відсутність збитків та наявність прибутку за останні три роки (копії фінансових звітів: баланс та фінансовий результат за 3 роки, з відміткою про прийняття звіту податкового органу або квитанція №2).

7. Попередній досвід виконання аналогічних ремонтно-будівельних робота на об'єктах соціального призначення / освітніх об'єктах.

8. Наявність позитивних відгуків про якість попередніх робіт із зазначенням контактів.

9. Обсяг виконаних за попередній рік будівельно-монтажних (ремонтних) робіт, не менше, ніж в два рази перевищує обсяг пропонованих до виконання робіт.

10. Дозвільні документи (ліцензії, сертифікати, дозволи, ТУ і т.д.).

11. Досвід виконання робіт не менше 3 років.

12. Наявність достатньої кількості кваліфікованих інженерно-технічного працівників (ІТП) і робітників у штаті компанії.

Прикрепленные файлы tenderov.net_14471_1_1553051482.rar
tenderov.net_14471_2_1553051482.pdf
tenderov.net_14471_3_1553051482.docx
tenderov.net_14471_4_1553051482.doc
tenderov.net_14471_5_1553051482.doc
Дополнительная контактная информация Будь-які питання стосовно цього тендеру мають бути подані в електронному форматі на адресу електронної пошти: tender@adra.ua або за телефоном: з технічних питань (098) 886-74-64 Максим Євланніков з питань проведення тендера (098) 877-07-73 тендерний спеціаліст – Роман Войнич
  • Версия для печати