Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Научно-исследовательские работы, исследования, разработки >> Тендер на проведение социологического исследования общественного мнения

Тендер на проведение социологического исследования общественного мнения

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на проведение социологического исследования общественного мнения
Разделы (отрасли) Научно-исследовательские работы, исследования, разработки  »
Консалтинговые, тренинговые услуги и обучение  »
Полиграфия, реклама и медиа  »
Начало тендера 24.05.2018
Срок подачи предложений 31.05.2018 до 18:00
Регион поставки "Регионы Украины"
Срок поставки до 31.07.2018
Текст объявления

Технічне завдання

Мета та завдання дослідження

Провести у визначених пунктах пропуску через державний кордон України опитування серед громадян України та іноземців, які перетинають державний кордон та виконати аналітичне дослідження отриманих відповідей, з фокусом на отриманні кількісної та якісної інформації щодо:

 1. Вчинення правопорушень корупційного характеру службовцями Держприкордонслужби.
 2. Обставин, що сприяють існуванню корупції у пунктах пропуску через державний кордон і прикордонних районах.
 3. Ставлення респондентів до наявної корупції, їх готовності сприяти або перешкоджати корупційним явищам, рівня довіри до службовців Держприкордонслужби.

Час і місце проведення дослідження

Дослідження має бути проведене в п’яти пунктах пропуску (ППр) через державний кордон України:

 • ППр «Краковець», Львівська область
 • ППр в міжнародному аеропорту «Бориспіль»
 • ППр в міжнародному аеропорту «Одеса»
 • ППр в міжнародному аеропорту «Харків»
 • ППр в міжнародному аеропорту «Дніпро»

Опитування має бути проведене протягом червня-липня 2018 р. Фінальний аналітичний звіт погоджений із Замовником має бути наданий до 31 липня 2018 р.

Етичні аспекти проведення дослідження

 1. Всі інтерв'ю з подорожуючими мають проводитись добровільно, конфіденційно та анонімно. Під час опитування не фіксуються жодні особисті дані респондента (прізвище, паспортні дані), крім імені та номеру телефону (така інформація збирається добровільно виключно для контролю якості опитування).
 2. Під час кількісного опитування питання ставитимуться про випадки, які подорожуючі спостерігали особисто або чули від людей, з якими знайомі особисто, не враховуючи повідомлення в ЗМІ, впродовж останніх 12 місяців.
 3. Всі інтерв’ю проводитимуться віч-на-віч без сторонніх осіб на такій відстані від працівників прикордонного пункту, щоб респондент почував себе вільно та не боявся відповідати на запитання чесно та щиро.
 4. Всі зібрані і оброблені в рамках проведення опитувань дані і результат їх аналітичної обробки є інтелектуальною власністю Замовника, їх поширення без письмової згоди Замовника забороняється.

Методологія дослідження

Вибірка: Для здійснення аналізу результатів дослідження окремо по кожному із пунктів пропуску планується провести не менш ніж по 400 інтерв’ю.

В кожному із пунктів пропуску вибірка буде розділена на дві частини: близько 200 інтерв’ю має бути проведено з тими, хто прибуває до України, та близько 200 інтерв’ю – з тими, хто залишає територію України. Крім того, в кожному пункті пропуску будуть використані квотні параметри:

 1. Час перетину кордону: добу буде розділено на 4 часові діапазони тривалістю по 6 годин: 06:00-13:00, 13:00-19:00, 19:00-00:00, 00:00-06:00. Частку інтерв’ю для кожного часового діапазону має бути визначена на основі інформації щодо інтенсивності пасажиропотоків, що буде надана співробітниками Держприкордонслужби по кожному пункту пропуску.
 2. Частка інтерв'ю з особами з українським та іноземним громадянством, які перетинають пункт пропуску в кожному із напрямків, має бути визначена на основі інформації, що буде надана співробітниками Держприкордонслужби по кожному пункту пропуску.
 3.  (Лише для ППр «Краковець») Частка інтерв'ю за типом транспортного засобу, на якому перетинають державний кордон у ППр має бути визначена на основі інформації, що буде надана співробітниками Держприкордонслужби по кожному пункту пропуску.

Метод опитування: опитування проводитиметься методом особистого інтерв’ю на пункті пропуску.

Локація опитування:

 1. А) ППр «Краковець». У випадку опитування тих подорожуючих, що повертаються в Україну, інтерв’ю проводитиметься на виїзді із пункту пропуску після проходження передбачених законом процедур (паспортного та митного контролю). У випадку опитування подорожуючих, що залишають територію України, опитування проводитиметься у т.з. «буферній зоні»  після проходження паспортного та митного контролю на українській стороні.
 2. Б) Пункти пропуску в аеропортах. Подорожуючі, що повертаються в Україну, будуть опитані в зоні прильоту та залі отримання багажу. Подорожуючі, що залишають територію України, будуть опитані в залах очікування на рейси та після проходження паспортного контролю та контролю на авіабезпеку.

Опитувальник для дослідження: анкета з переліком питань надається окремим файлом в тендерному оголошенні. Приблизна тривалість опитування – 15 хвилин. Перед початком інтерв’ю інтерв’юер пропонує респонденту обрати мову, якою йому найзручніше спілкуватись. До проведення дослідження мають бути залучені інтерв’юери, які володіють, крім української також російською і англійською мовами на рівні, достатньому для проведення інтерв’ю.

Критерії для відбору до участі в опитуванні:

 1. Серед респондентів за жодних умов не може бути родичів, друзів або знайомих інтерв’юера;
 2. Респонденти не можуть брати участь у пошуку інших респондентів для проходження опитування;
 3. Кожен респондент може бути опитаний лише після повного проходження всіх процедур на території пункту пропуску, що передбачені чинним українським законодавством;
 4. До участі в опитуванні запрошуються лише ті подорожуючі, хто перебуває на території пункту пропуску з метою перетину кордону;
 5. Повторне проходження інтерв’ю неможливе, незалежно від напрямку руху респондента.

 

Звітування

Виконавець дослідження регулярно повідомляє Замовнику про перебіг проведення опитування і аналітичного дослідження.

За результатами проведення опитування Виконавець надає Замовнику зведену базу даних зібраних під час проведення опитування.

За результатами аналітичного дослідження зібраних даних Виконавець надає Замовнику попередню версію аналітичного звіту. Протягом тижня Замовник надає Виконавцю свої коментарі. За результатами Виконавець надає Замовнику фінальну версію аналітичного звіту.

 

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
 • Версия для печати