Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Научно-исследовательские работы, исследования, разработки >> Тендер на проведение опроса судей по реформированию судебной системы Украины, восстановление доверия граждан Украины к судебной власти, выполнение законов Украины, г. Киев Украины

Тендер на проведение опроса судей по реформированию судебной системы Украины, восстановление доверия граждан Украины к судебной власти, выполнение законов Украины, г. Киев Украины

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на проведение опроса судей по реформированию судебной системы Украины, восстановление доверия граждан Украины к судебной власти, выполнение законов Украины, г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Научно-исследовательские работы, исследования, разработки  »
Консалтинговые, тренинговые услуги и обучение  »
Начало тендера 02.12.2015
Срок подачи предложений 09.12.2015 до 17:00
Регион поставки
Текст объявления

Короткий опис: Проведення опитування суддів щодо реформування судової системи України, відновлення довіри громадян України до судової влади, виконання законів України  «Про відновлення довіри до судової влади», «Про очищення влади» та «Про забезпечення права на справедливий суд»

 

Завданнями Проекту є наступні:

Завдання 1. Приведення  нормативно-правової  бази судової реформи у відповідність до європейських та міжнародних норм задля підтримки відповідальності та незалежності судової системи.

Завдання 2. Підвищення  рівня прозорості та відповідальності діяльності ключових судових установ.

Завдання 3. Підвищення професіоналізму та ефективності судової системи України.

Завдання 4. Посилення ролі громадських організацій, які будуть відстежувати та популяризувати судову реформу.

Завдання 5. Сприяння справедливості, прозорості та ефективності процесу люстрації та перевірки посадових осіб та суддів відповідно до міжнародних та європейських стандартів.

Для досягнення своїх завдань Проект залучає кращих вітчизняних та міжнародних експертів з питань судової реформи, розвитку судової системи, перевірки посадових осіб та суддів, а також люстрації. Проект надає експертну, консультаційну та техніко-економічну допомогу урядовим структурам, що відповідають за функціонування судової системи, а також за процес люстрації. Крім того проект підтримує організації громадянського суспільства, які мають на меті сприяння вдосконаленню судової системи та належне виконання законів України «Про очищення влади», «Про відновлення довіри до судової влади» та інших.

Згадане вище опитування суддів є одним з багатьох інструментів, які мають сприяти виконанню завдань Проекту. Проект має намір використовувати результати опитування для розробки експертних рекомендацій щодо необхідних змін до відповідних законів України та підзаконних актів, в проектах громадського моніторингу судової влади та процесів люстрації.  

 

Очікувана сума фінансування проведення опитування не має перевищувати 480 000 (чотириста вісімдесят тисяч) гривень.

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати