Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Товары и услуги другие >> Тендер на предоставление охранных услуг для офисов (физической и технической охраны помещений) в г. Киеве

Тендер на предоставление охранных услуг для офисов (физической и технической охраны помещений) в г. Киеве

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на предоставление охранных услуг для офисов (физической и технической охраны помещений) в г. Киеве
Разделы (отрасли) Товары и услуги другие  »
Начало тендера 24.01.2018
Срок подачи предложений 09.02.2018 до 10:00
Регион поставки
Текст объявления

Цілі

 

Метою тендеру є запрошення кваліфікованих постачальників послуг для подачі пропозицій щодо надання послуг з охорони у м. Києві.

 

Необхідною умовою для надання послуг з охорони приміщень є залучення неозброєного персоналу з безпеки, який має належні знання та досвід. 

 

Послуги з охорони в цілому включають наступне:

 

1.    Контроль доступу.

2.  Перевірку відвідувачів з використанням спеціального обладнання (арочного та ручних металодетекторів).

3.    Охорону майна.

4.    Супровід персоналу та відвідувачів у разі необхідності.

5.   Охорону внутрішнього та зовнішнього периметрів приміщень та запровадження за домовленістю та з огляду на безпекову ситуацію, яка складатиметься на момент здійснення оцінювання, загальних заходів безпеки з попередження злочинів.

6. Надання послуг охорони за допомогою технічних засобів (встановлення та обслуговування охоронно-тривожної сигналізації), а також реагування на спрацювання системи сигналізації.

7. Патрулювання зовнішнього периметру об’єктів групами швидкого реагування на постійній основі (особливо в нічний час та з огляду на безпекову ситуацію, яка складатиметься на момент здійснення оцінювання).

 

Функції та обов’язки охоронців:

 

1. Забезпечувати недоторканність та охорону приміщень, паркінгу, внутрішнього двору та прилеглої території.

 

2. Забезпечувати пропускний режим та перевіряти всіх відвідувачів/персонал/транспортні засоби відповідно до вимог та в разі необхідності.

 

3. Перевіряти наявність діючих ідентифікаційних карток у персоналу та наявності запрошення у відвідувачів, що входять до приміщень; перевіряти відвідувачів, реєструвати їх у журналі відвідувань та видавати гостьові перепустки.  

 

4. Перевіряти відвідувачів/проводити огляд їх особистих речей за допомогою спеціальних технічних засобів безпеки (арочного та ручних металодетекторів) відповідно до вимог та в разі необхідності.

 

5. Забезпечувати ретельний контроль за переміщенням майна, яке доставляється/вивозиться з приміщень.

 

6. Переглядати камери відеоспостереження, забезпечувати контроль за функціонуванням систем охоронної, пожежної сигналізації та пов’язаного з ними обладнання.

 

7. Забезпечувати контроль за вчасним та належним реагуванням сигналів тривоги.  

 

8. Отримувати вхідну документацію відповідно до вимог безпеки. Кожен пакет та посилка повинні бути ретельно перевірені та оглянуті за допомогою ручного металодетектора в разі необхідності.

 

9. Негайно інформувати відповідального співробітника про підозрілі або надзвичайні події, що відбуваються в безпосередній близькості від приміщень. Повідомляти поліцію, інші місцеві органи та дотримуватися відповідних дій у випадку надзвичайних ситуацій.

 

10. Оглядати приміщення та прилеглу територію після закінчення робочого часу (для цілодобового посту – огляд кожної години після закінчення робочого дня). Перевіряти, чи зачинені та захищені всі приміщення, вхідні ворота, всі електронні прилади вимкнені та чи немає витоку води.

 

11. Ввічливо та уважно відноситися до відвідувачів та відповідати на телефоні дзвінки. Негайно інформувати відповідального співробітника про отримання будь-яких важливих повідомлень стосовно безпеки.

 

12. Виконувати інші функції в разі необхідності. 

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати