Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Мебель и деревообработка >> Тендер на поставку театральных кресел - 52 шт., г. Энергодар Запорожской области Украины

Тендер на поставку театральных кресел - 52 шт., г. Энергодар Запорожской области Украины

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на поставку театральных кресел - 52 шт., г. Энергодар Запорожской области Украины
Разделы (отрасли) Мебель и деревообработка  »
Начало тендера 22.11.2017
Срок подачи предложений 24.11.2017 до 10:30
Регион поставки Запорожская обл., Украина
Текст объявления

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Габарити крісла. Висота 910 мм., ширина в осях 520 мм., глибина у розкладеному вигляді 680 мм.

Конструкція крісел має відповідати вимогам та стандартам ГОСТ 16854-91 та ГОСТ 16855-91, що має бути

підтверджено сканованою копією сертифіката відповідності (що є дійсним на момент пропозицій електронних торгів), якщо учасник не є виробником необхідно надати скановану копію сертифікату виробника та дилерський договір. Крісла ергономічні та надають максимальний комфорт, зручні для всіх вікових категорій глядачів, витримують високі експлуатаційні навантаження. Крісла мають поліпшену ергономічну та анатомічну конструкцію, є зручними як для дорослих, так і для дітей. Дизайн крісел лаконічний, класичний театральний.

Крісла універсальні на металевих стійках, без кріплення до підлоги, збираються в секції відповідно до плану розташування.

Стійки крісел металеві, стальні цільнозварні. Всі металеві стійки повинні мати захисне декоративне покриття (порошкове фарбування кольору «чорний оксамит» або еквівалент).

Крайні декоративні панелі на металевих стійках крісла із зовнішньої та внутрішньої сторони виготовлені з фанери та обтягнуті меблевою тканиною за допомогою скритих узлів кріплення.

Підлокітник - виготовляється з масиву твердих порід деревини, на поверхню підлокітників нанесений спеціалізований лак швидкої кристалізації, що забезпечує не тільки тонування деревини, але й захищає її від зовнішніх пошкоджень. Захисний шар твердий, але еластичний, рівний та гладкий.

Спинка крісла м’яка, прямокутної форми, спинка кріпиться до металевих стійок. Спинка обтягнута спеціалізованою меблевою тканиною вищого ґатунку з підвищеними експлуатаційними характеристиками і оздоблена декоративною строчкою у вигляді горизонтальних ліній, що додає об’ємного вигляду. Подушка спинки крісла ергономічної форми для зручного розташування у кріслі, внутрішнє наповнення з пінополіуретану еластичного з підвищеною жорсткістю (TУ У 22.2-24593200-003:2014).

Сидіння крісла м’яке, прямокутної форми, кріпиться до металевих стійок за допомогою скритих вузлів кріплення, товщина сидіння 100 мм. Сидіння обтягнуте спеціалізованою меблевою тканиною вищого ґатунку з підвищеними експлуатаційними характеристиками. Сидіння крісла м’яке, внутрішнє наповнення еластичний пінополіуретан з підвищеною жорсткістю, що не просідає та не змінює форму на протязі експлуатаційного терміну.

Форма сидіння прямокутна, кути заовалені. Для забезпечення вільного пересування між рядами сидіння крісла має

гравітаційний механізм, що повертає сидіння у вертикальне положення, без попередньої дії зовнішніх направляючих зусиль. Робота механізму безшумна.

Гарантійний термін експлуатації 36 місяців.

Коммерческие предложения по тендеру принимаются в электронном виде

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати