Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на поставку пегилированного интерферона для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Тендер на поставку пегилированного интерферона для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на поставку пегилированного интерферона для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 13.08.2015
Срок подачи предложений 01.09.2015 до 11:00
Регион поставки Киевская обл., Украина
Срок поставки до 30.11.2015
Текст объявления

Шановні Пані/Панове,

Я дуже радий повідомити Вам, що Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні оголошує про проведення торгів з метою закупівлі пегільованого інтерферону для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С.

Будь ласка, уважно прочитайте конкурсну документацію, яка включає:
а) Це оголошення та інструкції для торгів,
б) специфікацію,
в) проект договору поставки.

При підготовці пропозицій дотримуйтесь інструкції торгів наступним чином:
1. Термін дії пропозицій повинен бути не менше ніж 90 календарних днів.
2. Ціни повинні бути зазначені у відповідній валюті і на умовах поставки, передбачених у відповідній специфікації та проекту договору, включаючи всі застосовні вантажні тарифи, податки і збори.
3. Вимоги до товарів, що підлягають поставці, час доставки товарів і умови оплати – відповідно з вищезазначеними документами.
4. Кінцевий термін подачі пропозицій (заявок) є 01 вересня 2015 11:00 (UTC + 03: 00).
5. Пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядатимуться. Пропозиції, що надійшли в межах необхідного періоду, публічно будуть відкриті  у зазначений час за адресою доставки пропозицій (нижче вказано). Ви автоматично запрошені на процедуру відкриття, якщо надіслали пропозицію; прохання підтвердити наміри бути присутнім під час відкриття відповідним повідомленням на електронну адресу
6. Пропозиції, подані відповідно до цього запрошення і правил, передбачених конкурсною документацією, будуть належним чином оцінені на основі якості, вартості, беручи до уваги всі витрати, включаючи доставку і податки, і програмних питань (зручності лікарських форм, співвідношення між різними концентраціями і т.д.).
7. Як очікується, переможця тендеру буде визначено орієнтовно не пізніше 16 вересня 2015 року. Протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання цього рішення Альянс повідомить про це заявників у письмовій формі (електронною поштою).
8. Пропозиції повинні бути надіслані поштою / кур'єром або особисто, в запечатаному конверті за адресою:

МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"
5, вул. Ділова (Димитрова), корпус 10A, 8-й поверх, 03680 Київ, Україна
тел.:   (+380 44) 490-5485
факс:   (+380 44) 490-5489
до уваги Миколи Малярчука Будь-ласка, переконайтесь, що наступна інформація зазначена на поверхні конверту з пропозицією:
ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР HCV-1-2015
(Закупівля пегільованого інтерферону для проведення комплексного лікування вірусного гепатиту С)
НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11:00, 01 вересня 2015 року
До уваги Миколи Малярчука

9. Альянс, в якості організатора торгів, має право вимагати від Претендентів надати додаткову інформацію, з метою підтвердження їх відповідності до вимог, встановлених організатором конкурсу в тендерній документації.

10. При оцінці отриманих пропозицій, Альянс залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, отриману для цього конкурсу, відповідно до власної політики і правил закупівель. Альянс також залишає за собою право в будь-який час до підписання контракту призупинити торги або скасувати всі пропозиції, не несучи ніякої відповідальності щодо учасників торгів. Альянс буде повідомляти про причини відмови за письмовим запитом від учасника торгів.


Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете поставити ваші запитання організатору торгів електронною поштою не пізніше 25 серпня 2015.

Будь ласка, сповістіть про отримання цього оголошення електронною поштою, за вказаною вище адресою електронної пошти, та про Ваше рішення щодо участі в торгах. Відповіді на питання від потенційних учасників та всі роз'яснення буде відправлено лише організаціям, які визнали отримання цього оголошення по електронній пошті.


З найкращими побажаннями,

Микола Малярчук

Procurement Officer
 
ICF “International HIV/AIDS Alliance in Ukraine”
5 Dilova (Dymytrova) St., build 10A, 03680 Kyiv, Ukraine
Tel.: (+380 44) 490-5485 Ext. 242
Fax: (+380 44) 490-5489

Прикрепленные файлы tenderov.net_7852_1_1558582621.rar
Дополнительная контактная информация з питаннями стосовно цього тендеру звертайтесь будь ласка до Миколи Малярчука за електронною адресою malyarchuk@aidsalliance.org.ua, прохання підтвердити наміри бути присутнім під час відкриття відповідним повідомленням на електронну адресу malyarchuk@aidsalliance.org.ua
  • Версия для печати