Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на поставку игл инъекционных одноразового использования с малым мертвым объемом для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Тендер на поставку игл инъекционных одноразового использования с малым мертвым объемом для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на поставку игл инъекционных одноразового использования с малым мертвым объемом для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 13.08.2015
Срок подачи предложений 25.08.2015 до 12:00
Регион поставки
Текст объявления

Шановні пані та панове,

 

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на визначення постачальника голок ін’єкційних одноразового використання з малим мертвим обємом

 

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що прикладена до цього повідомлення і включає в себе:

а) це Повідомлення,

б)Специфікацію,

в) проект Договору;

Під час підготовки пропозиції, прохання дотримуватись наступних тендерних інструкцій:

1.   Умови поданих учасниками комерційних пропозицій мають бути дійсними впродовж не менш ніж 90 днів з дня подачі.

2.   Ціни повинні бути зазначені у доларах США і на умовах поставки, визначених у відповідних специфікаціях, включаючи всі необхідні податки та збори, але без ПДВ.

3.   Вимоги до товарів, строки поставки та умови оплати визначені відповідними прикладеними тендерними документами.

4.   Кінцевий термін надання пропозицій – 25 серпня 2015 року 12:00 (UTC +03). Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

5.   Дата публічного розкриття конвертів відбудеться 25 серпня 2015 року 12:00 (UTC +03) за адресою: МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні", Україна, 03680, Київ, вул. Ділова (Димитрова), 5, корпус 10А, 9 поверх.

Учасники, які надали пропозиції у відповідності до зазначеного терміну, автоматично можуть взяти участь у процесі публічного розкриття конвертів.

6.   Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів наведених у параграфі 9 Специфікації.

7.   Як очікується, переможця тендеру буде обрано на засіданні Тендерного комітету не пізніше 25 вересня 2015року. Протягом 5 робочих днів після засідання Альянс оприлюднить рішення Комітету та повідомить переможця про результати тендеру. У разі проведення додаткового контролю якості запропонованої продукції, цей термін може бути подовжено, у цьому випадку Альянс проінформує усіх учасників, які надали пропозиції до участі в тендері, щодо нових строків.

 

Тендерні пропозиції слід доставляти особисто або надсилати звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні"
Ділова (Димитрова),5, корпус 10А, 8 поверх,03680 Київ, Україна
Тел. (+380 44) 490-5485 Вн.260
до уваги Ковальова Едуарда

Увага! На конверті обов’язково зазначте наступне, вміщене в жирну рамку: «Не розкривати до 25 серпня 2015 року 12:00. До уваги Ковальова Едуарда»

8.   У якості організатора тендеру Альянс залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям згідно із вимогами, визначеними організатором тендеру у тендерній документації.

9.   На етапі оцінки пропозицій Альянс залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру конкурсу і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому Альянс не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

10. Альянс зобов'язаний повідомити про причини відхилення всіх конкурсних заявок за умови надходження письмового запиту від учасника конкурсу.

 

Просимо звернути увагу на те, що згідно процедур проведення тендерів 18.08.2015 року 12:00 - останній термін, коли ви зможете поставити Альянсу свої запитання стосовно цього тендеру.

 

Будь ласка, сповістіть про  отримання цього оголошення.

Відповіді на питання, представлених потенційними учасниками торгів і будь-які уточнення будуть відправлені для організацій, які підтвердили одержання даного оголошення по електронній пошті.

Прикрепленные файлы tenderov.net_7840_1_1558580250.doc
Дополнительная контактная информация Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою на наступну адресу: kovalev@aidsalliance.org.ua (до уваги Ковальова Едуарда).
  • Версия для печати