Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Полиграфия, реклама и медиа >> Тендер на организацию проводимых промо-мероприятий, открытие отделений, дни открытых дверей, обеспечение хостес-обслуживанием мероприятий, лифлетинг, поклейка рекламных материалов на досках объявлений, проведения опросов, по всей территории Украины (кроме временно оккупированных территорий)

Тендер на организацию проводимых промо-мероприятий, открытие отделений, дни открытых дверей, обеспечение хостес-обслуживанием мероприятий, лифлетинг, поклейка рекламных материалов на досках объявлений, проведения опросов, по всей территории Украины (кроме временно оккупированных территорий)

Заказчик Просмотр данного поля запрещен
Предмет закупки Тендер на организацию проводимых промо-мероприятий, открытие отделений, дни открытых дверей, обеспечение хостес-обслуживанием мероприятий, лифлетинг, поклейка рекламных материалов на досках объявлений, проведения опросов, по всей территории Украины (кроме временно оккупированных территорий)
Разделы (отрасли) Полиграфия, реклама и медиа  »
Туристические услуги (билеты, авиабилеты, железнодорожные билеты, гостиничное обслуживание, мероприятия, события)  »
Начало тендера 06.06.2018
Срок подачи предложений 19.06.2018 до 18:00
Регион поставки "Регионы Украины"
Срок поставки до 01.07.2019
Текст объявления

Позиції, які беруть участь у тендері

Період / кількість

Ціна в грн, без податків

Коментарі

п/п

Найменування

Об'єм / Специфікація

           

Основні роботи / послуги:

     
           

1

Неперсоніфікована передача поліграфічної продукції потенційним клієнтам Банку / відділеннь партнерської мережі (ліфлетинг)

Підготовка та розміщення промоутерів відповідно до графіку, складеного начальником відділення (час та місце визначаються начальником). Проведення роботи з промоутером на предмет позитивного ставлення до Банку та його продуктів, стимулювання активної та результативної роботи промоутерів. Проводиться щомісяця, кількість робочих днів та годин визначена у графіку. Комунікація з начальниками відділень та координатором ГО для забезпечення ефективної роботи промоутерів. Моніторинг роботи промоутерів. Підготовка  у електронному та письмовому форматі щомісячного фотозвіту. Менеджмент.

1 година

 

 

2

Поклейка рекламних матеріалів на безкоштовних / платних дошках оголошень та інших місцях для розміщення реклами

Розміщення рекламних матеріалів на дошках оголошень та інших місцях призначених для розміщення реклами. Забезпечення промоутерів розхідними матеріалами. Залучення від 1 000 потенційних клієнтів Банку за рахунок ефективного виконання роботи промоутерами.

100 шт. поклейки

 

 

3

Проведення опитувань серед потенційних / існуючих клієнтів Банку

Проведення конкурсів та розіграшів з метою залучення нових клієнтів / заохочення існуючих клієнтів до активнішого користування послунгами Банку та збір даних із запитуваною у анкеті(формується ГО Банку) інформацією про клієнтів. Промоція конкурсів / розіграшівм.

1 день конкурсу

 

 

4

Проведення / організація урочистих заходів Банку (відкриття відділень, Дні відкритих дверей, ін.святкування орієнтовані на ВІП-клієнтів, забезпечення хостес-обслуговуванням таких заходів)

Забезпечення проведення урочистих заходів для віп-клієнтів на належному рівні, формування позитивного спийняття та відкуків про послуги Банку. Ціль заходу визначається ГО Банку. Розробка комунікаційно-візуальних ідей, плану із чіткою послідовністю дій для реалізації цілі заходу.

1 заходу

 

 

 

* Ідеї та план проведення заходу передається Банку безкоштовно, за умови підписання угоди про обслуговування та проведення конкретного заходу.

Додаткові роботи / послуги:

5

Промо акції із сендвіч-менами

Підготовка та розміщення сендвіч-менів.  Комунікація з керівником відділення та координація роботи сендівч-менів. Підготовка щомісячного фотозвіту (ел. та письм. варіанти).

година роботи сендвіч-мена

 

 

 

Прикрепленные файлы Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к тендерной документации
Дополнительная контактная информация Просмотр данного поля запрещен Получить доступ к контактам Заказчика
  • Версия для печати