Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на определение поставщика быстрых тестов на выявление наркотиков для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Ирпень Киевской области Украины

Тендер на определение поставщика быстрых тестов на выявление наркотиков для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Ирпень Киевской области Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на определение поставщика быстрых тестов на выявление наркотиков для Международного благотворительного фонда "Альянс общественного здоровья", г. Ирпень Киевской области Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 09.08.2017
Срок подачи предложений 30.08.2017 до 17:00
Регион поставки Киевская обл., Украина
Текст объявления

Шановні пані та панове,

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує тендер № 082017-RT-CDCMAT на визначення постачальника наступних товарів:

 

Лот 1 Швидкий-тест (тест-картка) на 5 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни.

 

Лот 2 Швидкий-тест (тест-картка) на 6 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни, метадон.

 

Лот 3 Швидкий-тест (тест-картка) на 6 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни, бупренорфін.      

      

Лот

Назва товару

К-ть шт.

1

Швидкий-тест (тест-картка) на 5 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни.

8400

2

Швидкий-тест (тест-картка) на 6 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни, метадон                  

2800

3

Швидкий-тест (тест-картка) на 6 видів наркотичних речовин: опіати, барбітурати, амфетамін, метамфітамін, бензодіазепіни, бупренорфін                  

800

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що прикладена до цього повідомлення і включає в себе:

а) це Повідомлення (тендерні інструкції),

б) Специфікацію на товари,

в) Проекти договорів.

Під час підготовки пропозиції, прохання дотримуватись наступних Тендерних інструкцій:

1.  Умови поданих учасниками комерційних пропозицій мають бути діючими впродовж не менш ніж 90 днів з дня подачі.

2.  Ціни повинні бути зазначені у відповідній валюті та на умовах поставки, визначених у специфікації, включаючи всі необхідні податки та збори.

3.  Вимоги до товарів, строки поставки та умови оплати визначені відповідними прикладеними документами.

4.  Кінцевий термін надання пропозицій – 30 серпня 2017 року 17:00 (GMT +02). Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

5.  Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів наведених у пункті 10. Специфікації.

6.   Як очікується, переможця конкурсу буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 12 вересня 2017 року. Протягом 5 робочих днів після засідання Альянс оприлюднить рішення Комітету та повідомить переможців тендеру про його результати. За умови проведення верифікації, цей термін може бути подовжено, у цьому випадку Альянс проінформує усіх учасників, які надали пропозиції до участі тендері, щодо нових строків.

7.  Комерційні пропозиції слід доставляти особисто або надсилати звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

МБФ " Альянс громадського здоров’я "
вул. Ділова,5, корпус 10А, 8 поверх, 03150 Київ, Україна
Тел. (+380 44) 490-5485

до уваги Ковальова Едуарда

Увага! На конверті обов’язково зазначте наступне, вміщене в жирну рамку: «Не розкривати до 30 серпня 2017 року 17:00. До уваги Ковальова Едуарда»

8.  У якості організатора конкурсу Альянс залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям згідно із вимогами, визначеними організатором тендеру у Тендерній документації.

9.  На етапі оцінки пропозицій Альянс залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру тендеру і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому Альянс не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

10.     Альянс зобов'язаний повідомити про причини відхилення всіх заявок за умови надходження письмового запиту від учасника.

11.     Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою на наступну адресу: kovalev @ aph.org.ua (до уваги Ковальова Едуарда).

Просимо звернути увагу на те, що згідно процедур проведення тендерів 23.08.2017 року 16:00 - останній термін, коли ви зможете поставити Альянсу свої запитання стосовно цього тендеру.

 

Будь ласка, сповістіть про  отримання цього оголошення.

Відповіді на питання, представлених потенційними учасниками торгів і будь-які уточнення будуть відправлені для організацій, які підтвердили одержання даного оголошення по електронній пошті.

Прикрепленные файлы tenderov.net_12887_1_1575612169.zip
Дополнительная контактная информация (044) 4905485 вн. 260 kovalev@aph.org.ua
  • Версия для печати