Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Тендер на оказание услуги по организации и проведению кросс-секционных исследований для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Тендер на оказание услуги по организации и проведению кросс-секционных исследований для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я"
Контактное лицо Ковальов Едуард Михайлович
Регион г. Киев
Адрес вул. Ділова, 5, корпус 10А
Телефон/факс (044) 4905485
E-mail
Предмет закупки Тендер на оказание услуги по организации и проведению кросс-секционных исследований для Международного благотворительного фонда "Международный Альянс по ВИЧ / СПИД в Украине", г. Киев Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Научно-исследовательские работы, исследования, разработки  »
Начало тендера 02.02.2015
Срок подачи предложений 20.02.2015 до 15:00
Регион поставки
Текст объявления

Шановні пані та панове,

 

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на визначення постачальника(ів) послуг з організації та проведення крос-секційних досліджень:

 

1.«Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед осіб, які надають сексуальні послуги за винагороду, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

2.«Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед чоловіків, які практикують секс із чоловіками, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

 

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з а) цього оголошення, б) специфікацій з додатками  в) проектів договорів надання послуг, що додаються до цього повідомлення.

 

Умови проведення тендеру:

 

1. Надані учасниками тендера комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.

2. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи податки та інші витрати, відповідно до вимог у специфікації.

3. Вимоги до послуг, строки надання та умови оплати детально викладені у специфікації.

4. Альянс залишає за собою право збільшити або зменшити обсяг закупівлі у межах 20% від обсягу, вказаного у специфікації.

5. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 20 лютого 2015 року, 15:00 (UTC+03:00). Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.

6. Публічне розкриття конвертів з пропозиціями відбудеться за адресою, що наведена в п.9, 20 лютого 2015 року об 15:00 (UTC+03:00). Кожен учасник тендера, який надав цінову пропозицію в зазначений термін, автоматично запрошений відвідати засідання з розкриття конвертів.

7. Основні фактори, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендера зазначені в пункті 3 Специфікацій.

8. Переможця  тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 27 лютого 2015 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців тендерним комітетом.

9. Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

 

МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"

вул. Димитрова, 5, корпус 10A, 9-й поверх, 03680 Київ, Україна

тел.: (+380 44) 490-5485,86,87,88  (вн.184)

 

До уваги: Кремень Артем, старший спеціаліст відділу закупівель та управління поставками.

 

Конверт повинен містити назву тендеру і слова: «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО…» (указати час і дату, зазначені у документації як строк розкриття конвертів з тендерною пропозицією).

ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР 01-2015-M&E-111

Організація та проведення крос-секційних досліджень:

 

1.«Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед осіб, які надають сексуальні послуги за винагороду, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

2.«Моніторинг поведінки та поширення ВІЛ-інфекції серед чоловіків, які практикують секс із чоловіками, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

 

НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 15:00, 20 лютого 2015 року

 

10. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи як учасника даного тендера.

11. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації і власних Політик і Процедур та припинити процедуру тендера й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендера.

12. МБФ «Міжнародний Альянс в ВІЛ/СНІД в Україні» зобов’язаний повідомити про причини відхилення всіх тендерних заявок за умови надходження письмового запиту від учасника тендеру.

 

Відповіді на питання, представлених потенційними учасниками торгів і будь-які уточнення будуть відправлені для організацій, які підтвердили одержання даного оголошення по електронній пошті.

 

 

Додатки:

  1. Специфікації з відповідними додатками.
  2. Проекти договорів надання послуг.

 

 

 

Будь ласка, сповістіть про  отримання цього оголошення.

Дякуємо за співпрацю.

Дополнительная контактная информация Будь-які питання стосовно цього тендера мають бути подані виключно в електронному форматі на адресу електронної пошти: kremen@aidsalliance.org.ua (до уваги Кременя Артема). МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" тел.: (+380 44) 490-5485,86,87,88 (вн.184) Кремень Артем, старший спеціаліст відділу закупівель та управління поставками
  • Версия для печати