Коммерческие тендеры
Регистрация   Забыли пароль?   
Главная >> Коммерческие тендеры и конкурсы >> Медицина и медицинское оборудование >> Конкурс на приобретение медицинского оборудования для лечения детей с травмами, в том числе травмами головного мозга в рамках сотрудничества Фонда «Украина 3000» и компании «МакДональдз Юкрейн Лтд.», регионы Украины

Конкурс на приобретение медицинского оборудования для лечения детей с травмами, в том числе травмами головного мозга в рамках сотрудничества Фонда «Украина 3000» и компании «МакДональдз Юкрейн Лтд.», регионы Украины

Заказчик
Наименование компании Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
Контактное лицо -
Регион г. Киев
Адрес 01001, Україна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 20-А, оф. 1
Телефон/факс (044) 390-05-44
E-mail
Предмет закупки Конкурс на приобретение медицинского оборудования для лечения детей с травмами, в том числе травмами головного мозга в рамках сотрудничества Фонда «Украина 3000» и компании «МакДональдз Юкрейн Лтд.», регионы Украины
Разделы (отрасли) Бесплатные тендеры  »
Медицина и медицинское оборудование  »
Начало тендера 15.01.2014
Срок подачи предложений 06.02.2014 до 11:00
Регион поставки Винницкая обл., Украина
Волынская обл., Украина
Днепропетровская обл., Украина
Донецкая обл., Украина
Житомирская обл., Украина
Закарпатская обл., Украина
Запорожская обл., Украина
Ивано-Франковская обл., Украина
Киевская обл., Украина
Кировоградская обл., Украина
Луганская обл., Украина
Львовская обл., Украина
Николаевская обл., Украина
Одесская обл., Украина
Полтавская обл., Украина
Ровненская обл., Украина
Сумская обл., Украина
Тернопольская обл., Украина
Харьковская обл., Украина
Херсонская обл., Украина
Хмельницкая обл., Украина
Черкасская обл., Украина
Черниговская обл., Украина
Черновицкая обл., Украина
Текст объявления

 

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує відкритий конкурс на придбання медичного обладнання для лікування дітей із травмами, у тому числі травмами головного мозку. Конкурс відбувається у рамках співпраці Фонду «Україна 3000» і компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд.» за результатами реалізації щорічної благодійної акції «День щастя в МакДональдз».

 

У перелік обладнання входять: інфузомати, портативні апарати ШВЛ, комплекти для травматології, аспіратори, поліфункціональні монітори, а також електрохірургічні апарати – базової комплектації та експертного класу.

 

До участі в конкурсі запрошуються фізичні особи – підприємці або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до Конкурсних умов.

 

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 6 лютого 2014 року о 12:00 у приміщенні компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд.» за адресою: м. Київ, вул. Гришка, 7.

 

Фонд «Україна 3000» звертається до майбутніх учасників конкурсу з проханням враховувати благодійні засади, на яких відбувається конкурс. Ми будемо дуже вдячні, якщо учасники конкурсу з розумінням поставляться до цієї акції і нададуть максимально можливі знижки.

Прикрепленные файлы tenderov.net_5254_1_1569086650.doc
tenderov.net_5254_2_1569086650.pdf
Дополнительная контактная информация Технічне завдання можна отримати шляхом офіційного письмового звернення до Фонду «Україна 3000» за адресою: 01001, Україна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 20-А, оф. 1 у порядку, визначеному пунктами 1.5 та 1.6 Умов конкурсу. Графік роботи Фонду: понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00. Довідкова інформація – за телефоном (044) 390-05-44.
  • Версия для печати